• Yeni Kız
Çocuklar Açık Korkuluk güvenlik ağı Jüt güvenlik ağı Çocuklar Güz güvenlik ağı Kenevir Halat Örgü Anti-Tırmanma Yalıtım Netleştirme Kapalı Netleştirme

Çocuklar Açık Korkuluk güvenlik ağı Jüt güvenlik ağı Çocuklar Güz güvenlik ağı Kenevir Halat Örgü Anti-Tırmanma

₺ 293.40
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Özellikler kenevir halat : kenevir halat çapı 8 mm, örgü aralığı 12 cm.Güvenlik ağımız ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.Malzeme : güvenlik ağı : kenevir ipi.Yumuşak malzemeden yapılmış, hafif örgü, çok katmanlı çözgü ve atkı iplikleri, ince kablolama, iyi çalışır.Dekoratif örgü ile : el yapımı tüm yol için yüksek, mukavemetli, hafif, ısı yalıtımı, anti-aging, anti-korozyon, güçlü ve dayanıklı.Çok yönlü güvenlik ağı : endüstriyel rüzgar, kuaför dükkanları, barlar, kafeler, net akvaryum decoration.It çocuk oyun ağları, kuş ağları, kedi ağları için de kullanılabilir.Kullanımı hayal gücünüzle sınırlıdır.Burada olmayan bir boyuta ihtiyacınız varsa, daha fazla boyut görmek veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmek için mağazadaki başlığın altında (HSTFR) burada bulabilirsiniz. Quality Kalite koruma ağına ve müşteri hizmetlerine olan bağlılığımız HSTFR Geleneksel el dokuması el sanatları Daha sonra ""Sepete Ekle"" düğmesine tıklayın!Kenevir halat özellikleri : ● Kenevir halat malzemesi : yüksek kaliteli jüt ● Doğal kenevir halatı : 500 kg'a kadar maksimum yük. ● Kenevir halat özellikleri : çap 8 mm, net 12 cm. ● Çoklu uygulama : aile balkonları, merdivenler, teraslar tüm çitin popüler markaları, dış mekan çitleri, duvarlar, evler, oteller, temalı partiler, tabaklar, kafeler, kitapçılar, restoranlar, dekorasyon, asma vb. Protection Koruma ağı özellikleri : 1. Halat ağının montajı kolaydır, demir veya ahşap korkulukları, pencere koridorlarını birbirine bağlar, iç ve dış balkonlar için uygundur. 2. Bu uzun ömürlü güvenlik ağı, korkuluktaki çocuklar için güvenli bir oyun ortamı sağlar.Güvenle çocuk, evcil hayvan ya da oyuncak korumak. 3. Dekoratif net kenevir çevre dostu malzemeler, toksik olmayan, radyoaktif olmayan kullanır ve bebeğinizin sağlığı üzerinde hiçbir etkisi yoktur. 4. İstediğiniz şekli ve boyutu içine ipi kesin ve net hayatı etkilenmez. 5. Çocukların merdiven, balkon ve pencere gibi tehlikeli yüksekliklerden düşmesini önlemek için çocuğunuz için bir halat ağı takın.Çocuğunuzu ve evcil hayvanlarınızı güvenli bir şekilde koruyun. ★ güvenlik ağı paket içeriği : 1 x kenevir halat bahçesi : Güvenlik ağının teslim süresi 10-25 gündür, lütfen sabırlı olun. delivery hızlandırılmış teslimat (4-8 gün)! ◆ Sorunsuz alışveriş, %100 kalite güvencesi, satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Her müşterinin alışveriş deneyimine değer veriyoruz . Koruma ağımızdan memnunsanız, lütfen kendinizinkini bırakın.

Mülkleri için

● Hemp rope material:
high quality jute
● Natural hemp rope:
maximum load up to 500 kg.
● Hemp rope specification:
diameter 8 mm, net 12 cm.
● Multi-application:
family balconies, stairs, terraces popular brands of the whole fence, outdoor fences, walls, houses, hotels, themed parties, plates, cafes, book stores, restaurants, decoration, hanging, etc.
✪Protection net features:
1. The rope net is easy to install, connecting iron or wood railings, window corridors, suitable for indoor and outdoor balconies. :
2. This long-lasting safety net provides a safe play environment for children on the railing. Protect children, pets or toys safely. :
3. Decorative uses net hemp environmentally friendly materials, non-toxic, non-radioactive, and has no effect on your baby's health. 4. You can cut the rope into the shape and size you want, and the life of the net will not be affected. :
5. Install a rope net for your child to prevent children from falling from dangerous heights such as stairs, balconies and windows. Protect your child and pets safely. :
★ safety net package includes:
1 x hemp rope garden
◆ The delivery time of the safety net is 10-25 days, please be patient. :
◆ expedited delivery (4-8 days)! :
◆ Hassle-free shopping, 100% quality assurance, you can rest assured to buy. :
◆ We value every customer's shopping experience. If you are satisfied with our protection network, please leave your :

Kategorideki ürünler