• Yeni Kız
Plastik Shrink Film, Manuel Shrinky Sanat Kağıt Daralan Film, sanat Malzemeleri Sanat Yapma Aracı Yapmak için Anahtar Zincirleri Hediye Çocuk

Plastik Shrink Film, Manuel Shrinky Sanat Kağıt Daralan Film, sanat Malzemeleri Sanat Yapma Aracı Yapmak için

₺ 284.40
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Bu shrink film seti, çeşitli tasarımlar yapabilmeniz için birçok model ve desen içerir.Isıdan sonra tabakayı orijinal boyutunun %20'sine kadar küçültebilen mini sanat eserleri yapmak için uygulayın.Anahtarlıklar, aksesuarlar, mücevherler, oyuncaklar veya hayal edebileceğiniz herhangi bir şey yapmak için uygundur.DIY el yapımı el sanatları düşkün çocuklar, öğrenciler ve arkadaşlar için harika bir hediye.Sadece çizmek ve renk favori desen sonra makas ile kesip,sonra çalıştırmak için fırın, basit çekilmek olacaktır.Özellik : 1. Isıtmadan sonra tabakayı orijinal boyutunun %20'sine kadar küçültebilen mini sanat eserleri yapmak için uygulayın2. Anahtarlıklar, aksesuarlar, mücevherler, oyuncaklar veya hayal edebileceğiniz herhangi bir şey yapmak için uygundur3. Bu shrink film seti, çeşitli tasarımlar yapabilmeniz için birçok model ve desen içerir4. Sadece çizmek ve renk favori desen sonra makas ile kesip,sonra fırın, basit operate5 için çekilmek olacaktır. DIY el yapımı crafts Specification düşkün çocuklar, öğrenciler ve arkadaşlar için harika bir hediye : Öğe türü : Shrink film seti (2029-58#) Malzeme : plastikkullanım : Her türlü aksesuarı yapmakdelik zımba boyutu : Yaklaşık. Paket Listesi 6 mm / 0,2 : 5 x Film10 x 0.3 Saydam Film1 x Delgeç 1 adet 12 Renkli Kalem Seti (31pcs/pack) (renk kutusu) 1 x Tek Yüzük 1 (10 adet/paket)x Istakoz Toka Not Shrink Taşlama : daralan levha ısı büzülme daralan sayfasını fırında düz yalan olur tamamlandıktan sonra bend ve twist ısı çekme işlemi sırasında ısıtılmış olacak Kaba Küçültmek.Lütfen bundan önce ısıyla daralan filmi hareket ettirmeyin.Isıyla daralan filmi fırından çıkarma eylemi, çocukların yanmasını önlemek için bir yetişkin tarafından en iyi şekilde yapılır.

Mülkleri için

Item Type:
Shrink film set(2029-58#)
Material:
Plastic
Usage:
Make all kinds of accessoriesSize of Hole Puncher
Package List:
5 x Shrink Film :
10 x 0.3 Translucent Rough Grinding Shrink Film :
1 x Hole Puncher  :
1 x 12 Color Pencil Set(color box)  :
1 x Single Ring (31pcs/pack)  :
1 x Lobster Clasp (10pcs/pack) :
The heat shrinkable sheet will be heated to bend and twist during the heat shrinking process, after the heat shrinkage completed the heat shrinkable sheet will lie flat in the oven. Please do not move the heat shrink film before this. :
The action of taking the heat-shrinkable film out of the oven is best done by an adult to prevent children from getting burned. :

Kategorideki ürünler