• Yeni Kız
CHENTAOMAYAN Donanım Aksesuarları Delik Testere Bi-Metal HSS Çekirdek Matkap Ucu 35 40 53 60 70mm Ahşap Metal Delik Kesici Karbür Uçlu Delik Delme Bit Endüstriyel Bilimsel Malzemeleri (Renk: 70mm)

CHENTAOMAYAN Donanım Aksesuarları Delik Testere Bi-Metal HSS Çekirdek Matkap Ucu 35 40 53 60 70mm Ahşap Metal

₺ 226.86
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Endüstriyel Cnc Profesyonel Araçları.Cnc Torna Ürün Kategorisi, Cnc Takım Tezgahları Ve Diğer Ekipmanlarla Eksiksiz, Dayanıklı, İyi Bir Stabilitedir. 1. Yüksek Kalite Material.It sertliği HRC 70'e ulaşan ısıl işlem görmüş yüksek kaliteli karbon çeliğinden yapılmıştır. Hızlı ve temiz kesimler için yüksek hızlı çelik dişler. 2. Yumuşak ahşap, metal, PVC levha, plastik vb.İçin uygundur.Ancak kalınlık 3 mm'yi geçmemelidir. 3. Delik için mükemmel.Yüksek hassasiyet, pürüzsüz kesme kenarları, özellikle darbe dayanımı, aşınma direnci, kesme derinliği 44 mm'ye ulaşır. n4. Tipi : Çekirdek Matkap Ucu.Ayrıca Cnc Torna Takımlarının Ve Aksesuarlarının Diğer Çeşitli Modellerine De Sahibiz.Ihtiyacınız Varsa, Lütfen Bize Ulaşın.Sadece Mesleki Becerilere Sahip Personelin Kullanmasına İzin Verilir.Lütfen Kullanırken Güvenlik Kaskı, Gözlük Ve Diğer Güvenlik Ekipmanlarını Takın.Özellikler : 1. Yüksek Kalite Material.It sertliği HRC 70'e ulaşan ısıl işlem görmüş yüksek kaliteli karbon çeliğinden yapılmıştır. Hızlı ve temiz kesimler için yüksek hızlı çelik dişler. 2. Yumuşak ahşap, metal, PVC levha, plastik vb.İçin uygundur.Ancak kalınlık 3 mm 3'ü geçmemelidir. Delik için mükemmel.Yüksek hassasiyetli, pürüzsüz kesme kenarları, özellikle darbe direnci, aşınma direnci, kesme derinliği ulaşır 44mm Specification : Tipi : Çekirdek Matkap Ucu Malzeme : HSS Bi-metal Shank : 11mmnot : Izin lütfen 1-3mm hata nedeniyle manuel ölçüm.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Paket dahil : 1 adet Delik Testere Matkap.

Mülkleri için

Type:
Core Drill Bit
Material:
HSS Bi-metal
Shank:
11mm
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Package Including:
1pc Hole Saw Drill :

Kategorideki ürünler

BOSCH HB063 5/8 inç. Bi-Metal Delik Testere
  • Yeni Kız

BOSCH HB063 5/8 inç. Bi-Metal Delik Testere

₺ 24.27

Progressor diş tasarımı ahşap ve metal uygulamalarında daha hızlı keser ve daha uzun süre dayanır.Ekstra güç ve daha uzun ömür için güçlendirilmiş omuz daha uzun ömür ve d