• Yeni Kız
Gıda Sınıfı Silikon Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Bebek Diş Kaşıyıcı Kahve Karikatür Açık Kahverengi Oyuncaklar Entelektüel Gelişimi Teşvik için Egzersiz için Algı Becerileri(Kahverengi)

Gıda Sınıfı Silikon Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Bebek Diş Kaşıyıcı Kahve Karikatür Açık Kahverengi Oyuncaklar

₺ 25.77
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Gemi!. bu yüksek sıcaklıkta kaynatın, ve olmayacak damaged.It ebeveynlerin temizlemesi kolaydır, bu nedenle daha hijyeniktir.Gıda sınıfı silikon bebekler için güvenlik tehlikesi oluşturmaz.Bebeği ısırması için rahatlatın, ebeveynler daha rahat hissederler.Birden fazla açıdan ısırmaya gerek yoktur, çünkü zengin ve yuvarlak çıkıntılı parçacıklar vardır.Diş çıkarma rahatsızlığını gidermek için bebeğin diş etlerine masaj yapın.Daha güçlü hale getirin ve yaprak döken dişlerin zamanla büyümesini teşvik edin.Bebeğinizin koordinasyon ve algı becerilerini kullanın, entelektüel gelişimi teşvik edin ve bebeklerinize bir güvenlik hissi verin.Özellik : 1. Gıda sınıfı silikon bebekler için güvenlik tehlikesi oluşturmaz.Bebeği ısırması için rahatlatın, ebeveynler daha rahat hissederler.2. Birden fazla açıdan ısırmaya gerek yoktur, çünkü zengin ve yuvarlak çıkıntılı parçacıklar vardır.3. Diş çıkarma rahatsızlığını gidermek için bebeğin diş etlerine masaj yapın.Daha güçlü hale getirin ve yaprak döken dişlerin zamanla büyümesini teşvik edin.4. Yüksek sıcaklıkta kaynatılabilir ve zarar görmez.Ebeveynlerin temizlemesi kolaydır, bu nedenle daha hijyeniktir.5. Bebeğinizin koordinasyon ve algı becerilerini kullanın, entelektüel gelişimi teşvik edin ve bebeklerinize bir güvenlik hissi verin.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Bebek Diş Kaşıyıcı Renk : Kahvesize : Yaklaşık.9x10.5x1cm / 3.5 x 4.1 x 0.4 inÇmalzeme : Gıda sınıfı silikonkullanım : Diş Çıkarma ağrısını hafifletir : 3 aydan fazlamalzeme : Gıda sınıfı silikon (bisfenol A ve bilinen zararlı maddeler olmadan) lateks olmayan ürünler, bebeklere ve çocuklara alerjisi olmayacak, kullanacağından emin olabilirsiniz.Paket listesi : 1 x Bebek diş çıkartma oyuncakları .

Mülkleri için

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Baby Teether
Color:
Coffee
Size:
Approx.9x10.5x1cm / 3.5 x 4.1 x 0.4in
Material:
Food grade silicone
Usage:
Relieves Teething Pain
Age:
Over 3 months
Material:
Food grade silicone (without bisphenol A, and known harmful substances) non-latex products, will not be allergic to infants and children, can be assured to use.
Package List:
1 x Baby Teething Toys  :

Kategorideki ürünler