• Yeni Kız
Bodybuilding Vücut Geliştirme Kablo Makinesi Eki, Metal LAT Çekme Çubuğu, Ev Jimnastik Salonu Egzersiz Aksesuarları için Ağır Hizmet Tipi Kablo Kasnak Kolları

Bodybuilding Vücut Geliştirme Kablo Makinesi Eki, Metal LAT Çekme Çubuğu, Ev Jimnastik Salonu Egzersiz Aksesuarları

₺ 143.70
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

★ Pratiklik : Lat çekme çubuğu, egzersiz sırasında ergonomik ve güvenli bir tutuş sağlar, herhangi bir spor makinesine taktığınızda her iki kola dengeli bir kuvvet sağlar ve size rahat bir deneyim sunar. ★ Rahat : Düz alt çubuk parmakların sürtünmesini arttırır ve ellerin sıkıca sıkılmasına gerek yoktur.His daha önemli ve güçlüdür ve egzersizin verimliliğini artırır. ★ Kol Bilekleri ve önkollar için harika : Bilek, kol ve önkolların güçlendirilmesine ve kas tonusunun artmasına yardımcı olur ve bu fitness ekipmanı fazla yer gerektirmez, evde egzersiz yapabilirsiniz, spor salonuna gidemeyen insanlar için çok uygundur. ★ Çok yönlülük : Ev spor salonlarınız, kişisel eğitim stüdyolarınız, fizik tedavi merkezleriniz ve çeşitli egzersiz ortamlarınız için çok yönlülük sağlar.Kompakt ve ucuz, ev spor salonlarınız için gerçek para verimli ve yerden tasarruf sağlayan bir çözüm. ★ Sağlam Yapılı Çelik Malzeme : İçi boş boru yerine sağlam çelik gidon sağlamlık, tek parça döküm, uzun ömürlü performans ve dayanıklılıkta iyi üretilmiştir. ■ Vücut geliştirme kablo bağlantısı, triseps, pazı, omuz ve abs'i güçlendirmek için idealdir.■ Bu öğe dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım için yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır.Kalorileri etkili bir şekilde yakmak ve kas kütlenizi artırmak için ev fitness sistemleri. Efekt ve Müzik içeren Lütfen ısınma ve kas gerilme önlemek için egzersiz öncesi makul fiziksel egzersizleri Bar efekt ve Müzik içeren Malzeme Aşağı Çekin : dayanıklı, Yüksek kalite efekt ve Müzik içeren Renk : Siyah efekt ve Müzik içeren Boyutu : 41*14 efekt ve Müzik içeren Özellikleri : süper yük taşıyan, kaymaz ve aşınmaya, kırmak kolay değil, rahat tutuş efekt ve Müzik içeren Uygulama : spor salonu, yoga stüdyosu, aile, pilates, aerobik, egzersiz, fitness The paket içerir : 1*Triseps■ İpuçları ip ■ özellikler : efekt ve Müzik içeren Ürün ismi : : . product Bu ürün sadece vücut geliştirme kablo eki içerir, resimdeki diğer ürünler dahil değildir.♦ Boyutların tümü manuel ölçümlerdir, küçük hatalarla lütfen gerçek ürüne bakın.Çekim açısı, ışık ve ekran nedeniyle kaçınılmaz hafif renk sapmaları ve hataları olacaktır. Any Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.En kısa sürede sorularınıza cevap verecektir.

Mülkleri için

▶ Product name:
Pull Down Bar
▶ Material:
High quality
▶ Color:
Black
▶ Size:
41*14cm
▶ Features:
super load-bearing, non-slip and wear-resistant, not easy to break, comfortable grip
▶ Application:
gym, yoga studio, family, pilates, aerobics, exercise, fitness
The package includes:
1*Triceps rope :
■ Tips:
▶ Please warm up and perform reasonable physical exercises before exercise to prevent muscle strain. :
▶ This product only contains bodybuilding cable attachment, not including other products on the picture. :
▶ The dimensions are all manual measurements, with slight errors, please refer to the actual product. Due to the shooting angle, light and display, there will be inevitable slight chromatic aberration and error. :
▶ If you have any questions, please feel free to contact us by email. We will answer your questions as soon as possible. :

Kategorideki ürünler

Sparthos Barbell Pad-Konfor Güvenliğe Eşittir
  • Yeni Kız

Sparthos Barbell Pad-Konfor Güvenliğe Eşittir

₺ 35.91

EGZERSİZLERİNİZE odaklanın, ağrıya değilSparthos Halter Pedi, çubuğun size acı bir şekilde girmesini önleyerek boynunuzdaki ve omuzlarınızdaki baskıyı hafifletirağız kavgas