• Yeni Kız
Tırnak Salonu Kol Dayanağı, Mükemmel İşçilik Tırnak Kol Dayanağı Yastığı Kolay Temizlenebilir Manikür Mağazası için Pratik

Tırnak Salonu Kol Dayanağı, Mükemmel İşçilik Tırnak Kol Dayanağı Yastığı Kolay Temizlenebilir Manikür Mağazası

₺ 185.07
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Yüksek kaliteli mikrofiber PU deri tırnak el yastık, süper yumuşak ve rahat, tırnak salonu için uygun.99 Tırnak lambaları için uygundur : El yastığımızın yüksekliği kesinlikle ölçülmüştür.Tırnak lambasını el yastığının altına kolayca yerleştirebilirsiniz, bu da müşterilere rahat ve hızlı bir şekilde iyi bir tırnak sanat deneyimi yaşatabilir.4 Paslanmaz çelik destek ayağı ile donatılmış : dayanıklı ve sağlam ve asla paslanmayan, büyük bir ağırlığa dayanabilir ve normal tırnak sanat el yastıklarından daha iyi deforme olmaz.Temizlemesi kolay : Nemli bir bezle temizleyin, sağlıklı ve hygienic.Do bu tırnak sanat el yastığını temizlemek için asit veya aşındırıcı sıvılar kullanmayın.Mükemmel işçilik, basit ve zarif görünüm, güzel ve pratik, zevkinizi gösterin.Özellik : 1. Yüksek kaliteli mikrofiber PU deri tırnak el yastık, süper yumuşak ve rahat, tırnak salonu için uygun.2. 99 Tırnak lambaları için uygundur : El yastığımızın yüksekliği kesinlikle ölçülmüştür.Tırnak lambasını el yastığının altına kolayca yerleştirebilirsiniz, bu da müşterilere rahat ve hızlı bir şekilde iyi bir tırnak sanat deneyimi yaşatabilir.3. 4 Paslanmaz çelik destek ayağı ile donatılmış : dayanıklı ve sağlam ve asla paslanmayan, büyük bir ağırlığa dayanabilir ve normal tırnak sanat el yastıklarından daha iyi deforme olmaz.4. Temizlemesi kolay : Nemli bir bezle temizleyin, sağlıklı ve hijyenik.Bu tırnak sanat el yastığını temizlemek için asit veya aşındırıcı sıvılar kullanmayın.5. Mükemmel işçilik, basit ve zarif görünüm, güzel ve pratik, zevkinizi gösterin.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : Tırnak Sanat el YastığImalzeme : Mikrofiber PU deri + paslanmaz çeliközellikler : El yastıkları tırnak sanatında yaygın olarak kullanılır, bu da tırnak sanatını yaparken sizi rahatlatır, elleri stabilize eder, ellerdeki basıncı azaltır ve el yorgunluğunu hafifletir.Kullanır : Ev, tırnak salonu, vb.Boyutu : Yaklaşık. 40x15x15. 6 cm / 15.7x5. 9 x 6.1 in Paket Listesi : 1 x El Yastığı4 x destek Ayağı20 x Vida1 x altıgen Anahta Rnot : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Mülkleri için

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nail Art Hand Pillow
Material:
Microfiber PU leather + stainless steel
Features:
Hand pillows are commonly used in nail art, which makes you comfortable when doing nail art, stabilizes the hands, reduces pressure on the hands, and relieves hand fatigue.
Uses:
Household, nail salon, etc.
Size:
Approx. 40 x 15 x 15.6cm / 15.7 x 5.9 x 6.1in
Package List:
1 x Hand Pillow :
4 x Support Leg :
20 x Screw :
1 x Hex Wrench :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorideki ürünler