• Yeni Kız
Yüksek Basınçlı Duş Başlığı, El Duş Başlığı, Duş Başlığı Yüksek Basınçlı Çıkarılabilir Su El Duş Başlığı ile Kapatma Düğmesi için Ev

Yüksek Basınçlı Duş Başlığı, El Duş Başlığı, Duş Başlığı Yüksek Basınçlı Çıkarılabilir Su El Duş Başlığı ile

₺ 37.77
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Duştaki musluğu kapatmak yerine, düğmeyi çevirerek ve su tasarrufu yaparak su akışı tamamen kesilebilir.Su tasarrufu işlevini durdurun, orta çok fonksiyonlu valfi kapatmaya gerek yok, banyonuzun veya saç yıkamanızın daha kolay olmasına izin verin.Düşük su akışı ve basınçlı duşlar için güçlü ve çok fonksiyonlu el tipi duş başlığı seti, basıncı artıran bir akış oluşturur.El tipi duş başlığımız evrensel bir bağlantıdır, herhangi bir standart duş hortumuna kolayca bağlanabilir, tesisatçı ve alet gerektirmez need.It sadece duşlar için değil, lavaboları, zeminleri, banyoları vb.Yıkamak için de kullanılabilir.Yüksek basınçlı suyun temizlenmesi kolaydır. 1. Duştaki musluğu kapatmak yerine, düğmeyi çevirerek ve su tasarrufu yaparak su akışı tamamen kesilebilir.2. Su tasarrufu işlevini durdurun, orta çok fonksiyonlu valfi kapatmaya gerek yok, banyonuzun veya saç yıkamanızın daha kolay olmasına izin verin.3. Düşük su akışı ve basınçlı duşlar için güçlü ve çok fonksiyonlu el tipi duş başlığı seti, basıncı artıran bir akış oluşturur.4. El tipi duş başlığımız evrensel bir bağlantıdır, herhangi bir standart duş hortumuna kolayca bağlanabilir, tesisatçı ve alet gerektirmez.5. Sadece duşlar için değil, lavaboları, zeminleri, banyoları vb.Yıkamak için de kullanılabilir.Yüksek basınçlı suyun temizlenmesi kolaydır.Dikkat : *Gerçek renk nedeniyle farklı monitör*Lütfen 1 izin 1 x Duş Başlık1 x 3 hose Choice : 1 x Duş Başlık1 x hose1 x Üssü 2 27cmİnclude*4.6 Boyutu : 9* : 1 Seçim : 1 x Duş başlığı Seçimi : manuel measurement Description nedeniyle-3cm sapma : ışık etkisi görüntüden biraz farklı olabilir.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler

RV / Mobil Seyahat Ev El Tipi Duş Seti
  • Yeni Kız

RV / Mobil Seyahat Ev El Tipi Duş Seti

₺ 54.00

Açıklama : Modern RV duş Başlığı ve Hortum.DAYANIKLILIK : Birinci Sınıf Hafif Ağırlıktan üretilmiştir.Sentetik Reçinelerin Özellikleri : Su Tasarrufu Sağlayan Damlama Valfi.