• Yeni Kız
Bağlantı Kutusu, Entegre Elektrik Kutusu DIY için Dahili Oluklarla Güvenli Sızdırmazlık Sinyali Koruması

Bağlantı Kutusu, Entegre Elektrik Kutusu DIY için Dahili Oluklarla Güvenli Sızdırmazlık Sinyali Koruması

₺ 48.87
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Alüminyum Kasa : Hafif, alüminyum alaşımlı malzeme iyi ısı dağılımı ve sinyal korumasına sahiptir.Zarif Çalışma : Kumlanmış ve oksitlenmiş yüzey korozyona karşı çok dayanıklıdır, ayrıca dokunması çok rahattır.Su geçirmez Kutu : Su geçirmez ve tamamen sızdırmaz, elektrik kutusu istikrarlı çalışma için güvenli koruma vaat ediyor.Esnek Kullanım : Amplifikatör muhafazasının, devre kartı muhafazasının, endüstriyel ekipman muhafazasının vb. Uygulanmasını sağlar.Kurulumu kolay : Tek parça tasarımın montajı çok kolaydır, vida ise kuruluma daha fazla kolaylık sağlar.Özellik : 1. Su geçirmez Kutu : Su geçirmez ve tamamen sızdırmaz, elektrik kutusu istikrarlı çalışma için güvenli koruma vaat ediyor.2. Alüminyum Kasa : Hafif, alüminyum alaşımlı malzeme iyi ısı dağılımı ve sinyal korumasına sahiptir.3. Zarif Çalışma : Kumlanmış ve oksitlenmiş yüzey korozyona karşı çok dayanıklıdır, ayrıca dokunması çok rahattır.4. Esnek Kullanım : Amplifikatör muhafazasının, devre kartı muhafazasının, endüstriyel ekipman muhafazasının vb. Uygulanmasını sağlar.5. Kurulumu kolay : Tek parça tasarımın montajı çok kolaydır, vida ise kuruluma daha fazla kolaylık sağlar.Şartname : Öğe Türü : Alüminyum Elektrik kutusurenk : Mat siyahmalzeme : 6063-t5endüstriyel ekstrüde alüminyum alaşımlı bölüm metal.Ürün Boyutu : Yaklaşık. 28x84x110mm / 1.1x3. 31 x 4.33 in (manuel ölçüm hafif bir hata var) Alüminyum Kutu Kalınlığı : Yaklaşık. 1.25 ~ 1.5 mm / 0.05 ~ 0.06 inürün Yapısı : Tek parçaürün Uygulaması : Elektronik ürünlerin ısı dağılımı alüminyum kabuğu, PCB kablolama alüminyum kutusu, gök gürültüsü koruması alüminyum kabuk, DIY vb.Için kullanılabilir.Paket Listesi : 1 x Alüminyum Elektrik Kutusu Ana Gövde2 x Panel8 x vidnot : Manuel ölçüm için 1‑3mm hata izin lütfen.

Mülkleri için

Item Type:
Aluminium Electric Box
Colour:
Matte Black
Material:
6063-T5 industrial extruded aluminium alloy section metal.
Product Size:
Approx. 28 x 84 x 110mm / 1.1 x 3.31 x 4.33in (there is a slight error in manual measurement)
Aluminium Box Thickness:
Approx. 1.25 ~ 1.5mm / 0.05 ~ 0.06in
Product Structure:
One Piece
Product Application:
It can be used for heat dissipation aluminium shell of electronic products, PCB wiring aluminium box, thunder protection aluminium shell, DIY, etc. 
Package List:
1 x Aluminium Electric Box Main Body :
2 x Panel :
8 x Screw :
Please allow 1‑3mm error for manual measurement. :

Kategorideki ürünler

Sloan 3365000 Yedek Parça
  • Yeni Kız

Sloan 3365000 Yedek Parça

₺ 63.45

Kontrol modülü montajı.Parça numarası ETF450A Sıçramaya dayanıklı bağlantı kutusu.Dünya çapında Ürün Açıklaması Her gün, Sloan ürünleri gezegenin en değerli kaynak biz