• Yeni Kız
Manyetik Bloklar İstifleme Oyuncak, Egzersiz El Göz Koordinasyonu Renk Eşleştirme Hayvan Tanıma Istifleme Mıknatıs Blokları Oyuncak Gezisi için (Tip B (Dinozor Dünya + Araç))

Manyetik Bloklar İstifleme Oyuncak, Egzersiz El Göz Koordinasyonu Renk Eşleştirme Hayvan Tanıma Istifleme Mıknatıs

₺ 35.67
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Çocukları TV, oyun, akıllı telefon veya tablet gibi elektronik cihazlardan serbest bırakın.Çocukların hayal gücünü teşvik edebilir ve fiziksel ve zihinsel gelişimlerini teşvik edebilir.Eğlenceli ve eğlenceli, mükemmel eğitim hediyeleri, tatil hediyesi, okul çağındaki çocuklar için doğum günü hediyesi.Egzersiz el göz koordinasyonu, ince motor becerileri, renk eşleştirme, hayvan tanıma ve problem çözme becerileri.Küçük boyutu yapmak oynamak için uygun ve kolay depolama, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde oynayabilirsiniz.Özellik : 1. Egzersiz el göz koordinasyonu, ince motor becerileri, renk eşleştirme, hayvan tanıma ve problem çözme becerileri.2. Çocukların hayal gücünü teşvik edebilir ve fiziksel ve zihinsel gelişimlerini teşvik edebilir.3. Küçük boyutu yapmak oynamak için uygun ve kolay depolama, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde oynayabilirsiniz.4. Eğlenceli ve eğlenceli, mükemmel eğitim hediyeleri, tatil hediyesi, okul çağındaki çocuklar için doğum günü hediyesi.5. Çocukları TV, oyun, akıllı telefon veya tablet gibi elektronik cihazlardan serbest bırakın.Şartname : Öğe Türü : Manyetik Bulmaca bloklarımalzeme : Plastikuygun Yaş : 3 + Yaşpaket Listesi : 6 x Bloklar2 x Stickers Seti1 x Manuel .

Mülkleri için

Item Type:
Magnetic Puzzle Blocks
Material:
Plastic 
Suitable Age:
3 + years old
Package List:
6 x Blocks :
2 x Set of Stickers :
1 x Manual  :

Kategorideki ürünler

Mercer Çatal Bıçak Koruma, 12x2 inç
  • Yeni Kız

Mercer Çatal Bıçak Koruma, 12x2 inç

₺ 157.74

Ofis Malzemeleri, Mobilya ve Dinlenme Odası Malzemeleri.Üretim ülkesi : Tayvan.Üretici : MERCER ÇATAL BIÇAK TAKIMI.dahil bileşenler : Birim.Talimat Kılavuzu.Mercer Çatal Bıçak Kor