• Yeni Kız
Shanrya Seyahat Yürüyüş Uyku Tulumu, Dağcılık için Seyahat için Evrensel Zarf Uyku Tulumu

Shanrya Seyahat Yürüyüş Uyku Tulumu, Dağcılık için Seyahat için Evrensel Zarf Uyku Tulumu

₺ 293.10
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Zarf tasarımı, ters çevrilmesi kolay, açıldığında yorgan veya yastık olarak kullanılabilir ve birleştirmeyi destekler.Parlak fermuar, açılması ve kapanması kolay, uyku tulumunun kuyruk fermuarı serbestçe açılabilir ve ayarlanabilir.Uyku tulumlarını paketlemek, saklamak ve taşımak için uygun saklama torbaları ile donatılmıştır.Yüksek kaliteli astar kullanın, dayanıklı, yumuşak ve cilt dostu, rahat ve sıcak, ve uyku ease.It açık macera, seyahat, yürüyüş, kamp, dağcılık, kaya tırmanışı, kendi kendine sürüş seyahati vb.Gibi birçok sahnede kullanılabilir.Özellik : 1. Parlak fermuar, açılması ve kapanması kolay, uyku tulumunun kuyruk fermuarı serbestçe açılabilir ve ayarlanabilir.2. Zarf tasarımı, ters çevrilmesi kolay, açıldığında yorgan veya yastık olarak kullanılabilir ve birleştirmeyi destekler.3. Açık macera, seyahat, yürüyüş, kamp, dağcılık, kaya tırmanışı, kendi kendine sürüş seyahati vb.Gibi birçok sahnede kullanılabilir.4. Yüksek kaliteli astar, dayanıklı, yumuşak ve cilt dostu, rahat ve sıcak kullanın ve rahat uyuyun.5. Uyku tulumlarını paketlemek, saklamak ve taşımak için uygun saklama torbaları ile donatılmıştır.Nasıl Kullanılır : Uyku tulumunu saklama çantasından çıkarın ve ihtiyaçlarınıza göre kullanın Açıklama : Öğe Türü : Açık Kamp Uyku tulumufabrik : 210 T 20 D naylonlining : 210 T Pongee Filling : Taklit İpek pamukrahat Sıcaklık : 5℃-10℃Uyku Tulumu Boyutu : Yaklaşık. 80x180 cm / 31. 5x70.9in Paket Listesi : 1 x Uyku Tulumu1 x saklama çantasınot : 1. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen hataya izin verin.2. Farklı çekim ışıkları ve monitörler arasındaki farklar nedeniyle, resim gerçek nesnenin gerçek rengini yansıtmayabilir, lütfen gerçek nesneye bakın, lütfen beni affet.

Mülkleri için

Item Type:
Outdoor Camping Sleeping Bag
Fabric:
210T 20D Nylon
Lining:
210T Pongee
Filling:
Imitation Silk Cotton
Comfortable Temperature:
5℃-10℃
Sleeping Bag Size:
Approx. 80x180cm / 31.5x70.9in 
Package List:
1 x Sleeping Bag :
1 x Storage Bag :
1. Due to manual measurement, please allow error. :
2. Due to different shooting lights and differences between monitors, the picture may not reflect the actual color of the actual object, please refer to the actual object, please forgive me. :

Kategorideki ürünler

Sensörlü Yıldız 2E-Z4062 Kontrolü, 120Vs
  • Yeni Kız

Sensörlü Yıldız 2E-Z4062 Kontrolü, 120Vs

₺ 935.76

Orijinal OEM yedek parça.1921'den beri Star Manufacturing Company, yemek pişirmek, servis yapmak ve yemek hazırlamak için güvenilir, yenilikçi ticari makineler üretmektedir.Güvenlik