• Yeni Kız
Makyaj Aracı, Yoğun Yumuşak Fırça Saç Taşınabilir Rahat Kozmetik Fırça, profesyonel Cilt Dostu Kozmetik Dükkanı için Ev Gevşek Toz Göz Farı

Makyaj Aracı, Yoğun Yumuşak Fırça Saç Taşınabilir Rahat Kozmetik Fırça, profesyonel Cilt Dostu Kozmetik Dükkanı

₺ 44.40
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Fırça saçları yumuşak ve kaygan, yoğun ve dolu, düşmesi kolay değil, cilt dostu ve kullanımı rahat.Yüksek kaliteli malzeme benimser, güvenli ve çevre dostu, sağlam ve kullanımı dayanıklı, kolay temizlenebilir ve bakımı. 20 adet kozmetik fırça kullanım için kullanılabilir, farklı ihtiyaçlarınızı karşılar, ev kullanımı ve kozmetik mağazası için mükemmeldir.Yumuşak dokunuş, doğal renklendirme, toza yapışması kolay, tozu eşit şekilde süpürün, makyajın hassas görünmesini sağlayın.Ergonomik tasarımlara uygun olan sapın kavraması ve kullanımı kolaydır, size kolaylık sağlar.Özellik : 1. Fırça saçları yumuşak ve kaygan, yoğun ve dolu, düşmesi kolay değil, cilt dostu ve kullanımı rahat.2. Yumuşak dokunuş, doğal renklendirme, toza yapışması kolay, tozu eşit şekilde süpürün, makyajın hassas görünmesini sağlayın.3. Ergonomik tasarımlara uygun olan sapın kavraması ve kullanımı kolaydır, size kolaylık sağlar.4. Yüksek kaliteli malzeme benimser, güvenli ve çevre dostu, sağlam ve kullanımı dayanıklı, kolay temizlenebilir ve bakımı.5. 20 adet kozmetik fırça kullanım için kullanılabilir, farklı ihtiyaçlarınızı karşılar, ev kullanımı ve kozmetik mağazası için mükemmeldir.Eğer her gün kullanıyorsanız, bir kez her 2 hafta korumak için tavsiye edilir. (krem) profesyonel makyaj fırça temizleme solüsyonu ile yıkayın, su ile yıkayın, ve sonra hafifçe nemi emer ve daha sonra kuruması için serin bir yere koyun bir havlu kullanın 2 Islatın fırça hair Step Adım 1 Kozmetik Brush Brush Saç : Fiber Hair Regular Bakım özellikler : Durumu : %100 Marka bod y Türü : : : : .Günlük Bakım : Fırça kılı boyunca kalan fazla makyajı silmek için bir kağıt havlu kullanın.Paket listesi : 20 x Kozmetik Fırça.

Mülkleri için

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Cosmetic Brush
Brush Hair:
Fiber Hair
Regular Maintenance:
Step 1:
Soak the brush hair
Step 2:
If you use it every day, it is recommended to maintain it once every 2 weeks, wash it with a professional makeup brush cleaning solution (cream), rinse with water, and then use a towel to absorb the moisture slightly, and then place it in a cool place to dry.
Daily Maintenance:
Use a paper towel to wipe off the excess residual makeup along the brush hair. :
Package List:
20 x Cosmetic Brush :

Kategorideki ürünler