• Yeni Kız
Gaz Sobaları 2. 9KW Kamp gaz sobası Taşınabilir Balıkçılık Sobalar Mini Ultralight Sırt Çantasıyla Tencere Yürüyüş Ocak Bütan Propan Brülör için Gaz teneke Kutu (Renk: Mavi, Boyutu: 34.5 cm25.5 cm)

Gaz Sobaları 2. 9KW Kamp gaz sobası Taşınabilir Balıkçılık Sobalar Mini Ultralight Sırt Çantasıyla Tencere

₺ 62.94
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

【 Güvenli çalışma】 : çok kademeli ateş gücü serbestçe düzenlenir ve hassas ayar vanası kolayca kontrol edilir. 【 Güvenlik cihazı】 : Gaz tankının basıncı çok yüksek olduğunda, yanma ve patlamayı önlemek için gaz tankı ile brülör arasındaki bağlantıyı otomatik olarak keser. 【 Gerilim seramik ateşleme】 : basit bir çırpıda, hiçbir pil gerekli, enerji tasarrufu ve çevre dostu, dayanıklı. 【 Kızılötesi seramik】 : Petek brülörü, hızlı kızartma için 2900 W yüksek ateş gücüne sahip, enerji tasarrufu ve yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. 【 İç ve dış mekan kullanımı】 : Bu portatif gazlı ısıtıcı, kamp yaparken, karavanda, balık avlarken, festivallerde veya bahçede evde dış mekan kullanımı için idealdir.Taşınabilir Gaz Kartuşu Sobası dış mekan kullanımı için idealdir ve iyi havalandırılan bir alanda iç mekan kullanımı için uygundur. ✌ Ayarlanabilir Isı Kontrol✌ Kullanışlı Saklama kutusu✌ Hassas Fırın Gövde, Temiz✌ Gaz Kaçağı Önleme System Specification Düzgün Ve Kolay : Blue Size Adı : Gaz Stove Weight : 1.58 KGColour : : *10.03 3.46 İNFirepower : 2900 W Ateşleme yöntemi : Basınç ateşlemeli Yakıt tipi : Ortalama kaynama süresi bütan : 5 - 8 dakika Uygulanabilir sayısı : 5 kişi veya daha fazla Paket İçeriği : 1*Gaz* 1 Depolama Box Note Soba : 1* 34,5 CM*25.5 CM*7,5 CM/13.58, Işık çekim ve farklı görüntüler gerçek biraz farklı resimde maddenin rengi neden olabilir.Ölçüm izin verilen hata+/- 1-3cm olduğunu.2, Sadece yukarıdaki paket içeriği, gaz tankı dahil değildir.

Mülkleri için

Name:
Gas Stove
Weight:
1.58KG
Colour:
Blue
Size:
34.5CM*25.5CM*8.8CM/13.58IN*10.03IN*3.46IN
Firepower:
2900W
Ignition method:
Piezo ignition
Fuel type:
butane
Average boiling time:
5- 8 minutes
Applicable number:
5 people or more
Package Contents:
1* Gas Stove :
1* Storage Box :
Note:
1, Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is+/- 1-3cm. :
2, Only the contents of the above package, not including the gas tank. :

Kategorideki ürünler