• Yeni Kız
Dizüstü Bilgisayar Kombinasyonu Güvenlik Kilidi Kablosu 4 Haneli Şifre Kombinasyonu Güvenlik Kilidi Kablo Zinciri Hırsızlık Caydırıcı Dizüstü Bilgisayar Hırsızlığı Caydırıcı Dizüstü Bilgisayarlar için Güvenli Masaüstü Bilgisayarlar

Dizüstü Bilgisayar Kombinasyonu Güvenlik Kilidi Kablosu 4 Haneli Şifre Kombinasyonu Güvenlik Kilidi Kablo Zinciri

₺ 30.57
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Tüm dizüstü bilgisayarlar ile çalışır, masaüstü, docking istasyonları ile dahili standart güvenlik kilitleme yuvası delik.Kullanmak için uygun bir çalışma , yüklemek için kolay ve güvenli.Kurcalamaya karşı koymak için üstün mukavemetli kilit kafası.Alaşımlı çelik kilit gövdeli, dayanıklılık ve stabiliteye sahip kaplamalı çelik kablo, ideal bir hırsızlık caydırıcı görevi görür. 4 haneli sıfırlanabilir fonksiyon, 10.000 kombinasyona kadar, maksimum güvenlik için benzersiz kombinasyonunuzu ayarlayın.Açıklama : Bu, dört haneli şifreye sahip bir dizüstü bilgisayar kombinasyonu güvenlik kilidi kablosudur.Rahat kullanım ve istikrarlı malzeme, mükemmel bir anti-hırsızlık kablosu için you.It tüm dizüstü bilgisayarlar ile çalışır, masaüstü, docking istasyonları ile dahili standart güvenlik kilitleme yuvası delik.Özellikler : 1. Kurcalamaya karşı koymak için üstün mukavemetli kilit kafası.2. 4 haneli sıfırlanabilir fonksiyon, 10.000 kombinasyona kadar, maksimum güvenlik için benzersiz kombinasyonunuzu ayarlayın.3. Alaşımlı çelik kilit gövdeli, dayanıklılık ve stabiliteye sahip kaplamalı çelik kablo, ideal bir hırsızlık caydırıcı görevi görür.4.Kullanmak için uygun bir çalışma , yüklemek için kolay ve güvenli.5. Tüm dizüstü bilgisayarlar ile çalışır, masaüstü, docking istasyonları ile dahili standart güvenlik kilitleme yuvası delik.Şartname : Malzeme : Kaplama çelik, alaşımlı çelik, ABSColor : Silver Length : 110cm / 43.3 inch Package Ağırlık : 107g Quantity : 1pc Fitments : Hemen hemen tüm dizüstü bilgisayarlara uyar (Küçük anahtar delikli bazı mini dizüstü bilgisayarlar hariç)Şifre Nasıl Ayarlanır : 1. Orijinal şifre 0000'dır, şifreyi girin ve kilidini açmak için kare düğmesini basılı tutun.2. Şifreyi değiştirin : Kilidi açılmış durumda, küçük bir alet kullanın (küçük bir tornavida, anahtar vb.Gibi).) kilidin altındaki yuvarlak düğmeye basmak için (sonuna kadar hafifçe basmanız gerekir); Şifreyi değiştirin; Şifre tamamen değişene kadar yuvarlak düğmeyi gevşetmeyin.Paket ıçeriği : 1 x Dizüstü Güvenlik Lock Note : 1. Izin lütfen 1-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Mülkleri için

Material:
Plated steel, alloy steel, ABS
Color:
Silver
Length:
110cm / 43.3inch
Package Weight:
107g
Quantity:
1pc
Fitments:
Fit almost all laptop (Except some mini laptop with small keyhole)
How To Set Password:
1. The original password is 0000, enter the password and hold the square button to unlock. :
2. Change the password:
In the unlocked state, use a small tool (such as a small screwdriver, key, etc.) to press the round button at the bottom of the lock (need to gently press till the end); Change the password; Do not loosen the round button until the password is totally changed.
Package included:
1 x Notebook Security Lock :
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Kategorideki ürünler