• Yeni Kız
ZXLX Altın Duvar Montaj Eşarp Raf Perakende Mağazaları için, Modern 5-Katmanlı Metal Depolama Asılı Raf için Battaniye / Kravat Kemer/Tozluk/Çorap, Kurulumu kolay( Boyutu : Uzun 60 cm / 23.6 inç)

ZXLX Altın Duvar Montaj Eşarp Raf Perakende Mağazaları için, Modern 5-Katmanlı Metal Depolama Asılı Raf için

₺ 603.15
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

【Sağlam Demir Çerçeve】 Premium demir malzeme ile üretilmiştir, dayanıklı ve kullanımı yeterince pratiktir.Güçlü yük taşıma kapasitesi. (Not : Ürün eşarp dahil değildir). 【Büyük Depolama Kapasitesi】Battaniye, çarşaf, eşarp, başörtüsü, örgü saç, kemer, pantolon, tozluk, sütyen, çorap vb.Saklamak için 5 katmanlı vitrin yeterlidir. 【Space Saver】high-end mağazaları kullanım için çok uygundur, perakende mağazaları, oteller, ofis binaları, giyim mağazası, şapka mağaza, ev dolap, yatak odası ve diğer yerlerde. 【Kurulumu Kolay】 Ürünün duvara monte edilmesi kolaydır.Paketi aldığınız zaman, sadece duvara yüklemek için bir yol bulmak gerekir. 【Tatmin Edici Hizmet】 Siparişinizle ilgili herhangi bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size 24 saat içinde cevap vereceğiz.Keşke güzel bir gün var!.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler

ClosetMaid 8051 Kravat ve Kemer Askısı, Beyaz
  • Yeni Kız

ClosetMaid 8051 Kravat ve Kemer Askısı, Beyaz

₺ 42.87

Kancalar bağları, kemerleri ve diğer aksesuarları düzenlemek için kullanılabilir.Kapıya veya duvara monte edilir; Montaj donanımı pakete dahildir.Hafif ve sağlam yapı kauçuk kap