• Yeni Kız
Elektrikçi Makas-Paslanmaz Çelik Elektrikçi Profesyonel Makas, Tel Makaslar w/Emniyet Kilidi Bahar Makas, Budama Makası (Sarı)

Elektrikçi Makas-Paslanmaz Çelik Elektrikçi Profesyonel Makas, Tel Makaslar w/Emniyet Kilidi Bahar Makas, Budama

₺ 38.85
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

[Yüksek kaliteli malzemeler] Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış, PP + TPR / PVC kolu, yüksek sertlik, aşınmaya dayanıklı ve pas geçirmez. [Kaymaz sap] Rahat ve çevre dostu.Ergonomik tasarım, yorulmadan uzun süre tutmanızı sağlar. [Bahar] Elastik yay işinizi daha rahat hale getirir. [Keskin ve dayanıklı] Çok keskin bıçak, özel sertleştirme işlemi, dayanıklı. [Geniş uygulama] Ağır malzemeler, el sanatları ve ev kullanımı için çok uygundur.Tasarım : Kullanılmadığı zaman size güvenlik sağlamak için ön emniyet kilidi fonksiyonu, açılması ve çalıştırılması kolaydır.Özellikler : Boyutu : 8 inç Yüzey işleme : kumlama Malzeme : Paslanmaz çelik Açılış boyutu : 55mm Tam uzunluğu : 200mm Kolu malzeme : PVC Bıçak uzunluğu : 65mm Kırpma çapı : 15mm Paket İçeriği : 1 x Elektrikçi Makas .

Mülkleri için

Kategorideki ürünler

Fiskars 710150-1001 PowerArc Makası (10 İnç)
  • Yeni Kız

Fiskars 710150-1001 PowerArc Makası (10 İnç)

₺ 74.64

Bıçaklar arasındaki açıyı değiştirerek size yüzde 30'un üzerinde daha fazla güç sağlayan kavisli bıçaklara sahip ağır hizmet tipi Power Arc patentli teknolojisi ile zorlu ke