• Yeni Kız
XCTLZG Kadın Manken Torso Vücut Elbise Formu için Giyim Elbise Takı Ekran ile Katı Ahşap Arms ve Taban Standı (Renk : Koyu Kahverengi, Boyutu: M) (Koyu Kahverengi Küçük)

XCTLZG Kadın Manken Torso Vücut Elbise Formu için Giyim Elbise Takı Ekran ile Katı Ahşap Arms ve Taban Standı

₺ 186.60
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Kararlı Taban : Dayanıklı ve masif ahşaptan yapılmış manken tabanı, büyük dikdörtgen şasi desteklemek için yeterli alana sahiptir mannequin.It mankenin sağlamlığını ve sağlamlığını sağlar.Boyutu : 40x30x35 cm.Standart Boyut : S : Omuzlar : 35 cm, Göğüs : 80 cm, Bel : 63 cm, Kalça : 78 cm; M : Omuzlar : 37 cm, Göğüs : 85 cm, bel : 65 cm, Kalça : 80 cm.Kolay M 80 cm Omuz : 37cm Göğüs : 85cm Bel : 65cm Kalça : Birleştirmek için : .Uyarı : 1.Izin lütfen 1-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm ve sipariş vermeden önce sakıncası yok emin olun. 2.Lütfen renklerin farklı yerleştirme olarak renk sapmaları olabileceğini anlayın. pictures.No ürün sorunlarını çözmek istiyorsanız veya ürünümüz veya hizmetimiz hakkında biraz düşünceniz varsa, E-postanızı sıcak bir şekilde karşılıyoruz, gelecekte daha iyisini yapmak için nazik fikrinizi dikkate alacağız.

Mülkleri için

Material:
linen fabric, rectangle base stand Color

Kategorideki ürünler

Terzi Formu için Doğal Ahşap Düz Boyun Finial
  • Yeni Kız

Terzi Formu için Doğal Ahşap Düz Boyun Finial

₺ 269.97

Doğal.Ayrı Ayrı Satılır.Doğal.Terzi Finial.Doğal ahşap raflarınızla birlikte gitmeleri için onlara koordine edici bir topper verin.Koleksiyonu, şık bir altın kaplama ile gelen