• Yeni Kız
SIZDIRMAZ Silikon Boru 3mm (1/8) ID x 5mm OD Gıda Sınıfı Yüksek sıcaklık Saf Silikon Hortum Tüpü Ev Demleme Hava ve Sıvı Transferi için Şeffaf Boru ( Uzunluk 3 Metre-9.84 FT)

SIZDIRMAZ Silikon Boru 3mm (1/8) ID x 5mm OD Gıda Sınıfı Yüksek sıcaklık Saf Silikon Hortum Tüpü Ev Demleme

₺ 23.97
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

[Boyut] 3mm (1/8") ID x 5mm OD uzunluğu 3 metre (9.84 FT), herhangi bir uzunlukta kesilebilir, kullanışlı ve pratik. [Renk] Şeffaf, Sıvı görsel olarak kontrol edilebilir. [Performans] Çalışma sıcaklığı : -76°F ila +428°F, Sertlik : 50 Derece. [Ürün] Hafif, yumuşak, şeffaf silikon tüp, güçlü stabilite, kimyasallara, asitlere ve alkalilere karşı direnç, iç yüzey de pürüzsüz, sıvıyı hızlı bir şekilde aktarması kolay ve temiz, BPA içermez ve toksik değildir.çok güçlü Gerilebilirlik, büyük yırtılma mukavemeti ile. [Uygulama] Ev demleme, sıvı arıtma, tahliye vanası bağlantısı, sifon, akvaryum oksijen iletimi, damla sulama, su değişimi, yağ değişimi vb.Gibi gaz ve sıvıların taşınması.Malzeme performansı stabildir, kolayca oksitlenmez ve servis ömrü son derece uzundur.Ev demleme, sıvı arıtma, tahliye vanası bağlantısı, sifon, akvaryum oksijen iletimi, damla sulama, su değişimi, yağ değişimi vb.Gibi gaz ve sıvıların taşınması.Malzeme performansı stabildir, kolayca oksitlenmez ve servis ömrü son derece uzundur.Hafif, yumuşak, şeffaf silikon tüp, güçlü stabilite, kimyasallara, asitlere ve alkalilere karşı direnç, iç yüzey de pürüzsüzdür, sıvıyı hızlı bir şekilde aktarmak ve temizlemek kolaydır.Silikon tüpün esnekliği çok iyidir.Dikenle aynı boyutta veya biraz daha küçük olduğunda, dikenin etrafına sıkıca sarılabilir.Silikon tüpün boyutu biraz daha büyükse, birlikte sabitlemek için bir kelepçe kullanılması önerilir.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler

Intermatic RC117 75-Feet Boru Takımı, Renkli
  • Yeni Kız

Intermatic RC117 75-Feet Boru Takımı, Renkli

₺ 74.07

HAVA BORUSU.Paket Uzunluğu : 13.3".Paket genişliği : 7.1".Paket Yüksekliği : 6.4".Ürün Açıklaması HAVA BORUSU; RC MODELİ; ONAY CSA (KANADA VE ABD); BOYUT 75 FT L; UYGULAMA HAVA KO