• Yeni Kız
HJZHBSX 6 Katmanlı Haddeleme Taşınabilir Salon Arabası Organizatör Sepeti Salon Spa Güzellik Berber Ekipmanları Saç Soyunma Aracı Depolama 5 Çekmeceli (Renk: Style2)

HJZHBSX 6 Katmanlı Haddeleme Taşınabilir Salon Arabası Organizatör Sepeti Salon Spa Güzellik Berber Ekipmanları

₺ 186.90
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

Material Ürün Malzemesi : Vidalı konektörlerle bağlanan metal borulardan yapılmıştır. ♦ Ürün Avantajları : Bu organizatör, dokunmamış kumaştan yapılmış yumuşak, nefes alabilen raflara sahiptir.Bu malzeme cildinizi tahriş etmez ve hava akışının depolanmış eşyalarınızı kokulu ve temiz tutmasını sağlar. ✔ Katlanabilir Çekmeceler : Giysilerinizi saklamayı ve taşımayı kolaylaştırmak için katlanabilir çekmeceler. ✔ Çoklu Kullanımlar : Bu organizatör kıyafetler için mükemmeldir, ancak evin her yerinde ek depolama için de idealdir. ♦ Ürün Boyutu : 37 cm×33.5 cm×87 cm/14.6 inç×13.2 inç×34.3 inç.Şartname : Malzeme : Paslanmaz çelikyük Kapasitesi : 70kg/154lbürün Ağırlığı : 9kg / 19.8 lb Paketleme Dahil : 1 x Depolama rafıotice : ★ 1. Ürün boyutu tamamen manuel ölçüm ve bir hata var 1-2cm.It bu normal bir olgudur.★ 2. Ürün fotoğraflarında gösterilen dekoratif öğeler dahil değildir.★ 3. Işık ve ekran farkı nedeniyle, öğenin renginin resimlerden biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın.★ 4. Yukarıdaki ölçümlerin tümü inç cinsinden değil, santimetre cinsinden genişlik x yüksekliktir.

Mülkleri için

Material:
Stainless steel
Load Capacity:
70kg/154lb
Product Weight:
9kg/19.8lb
Packaging Included:
1 x Storage Rack :
Notice:
★ 1. The product size is purely manual measurement and there is an error of 1-2cm.It is a normal phenomenon. :
★ 2. Decorative items shown in product photos are not included. :
★ 3. Please be reminded that due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
★ 4. The above measurements are all width x height in centimeters and not inches. :

Kategorideki ürünler