• Yeni Kız
24 Adet Noel Top Süsler Set, 1.57 Mini Topları Süsler, Noel Ağacı Dekorasyon Topları, Asılı Dekorasyon için Noel Tatil Düğün Parti (Gümüş)

24 Adet Noel Top Süsler Set, 1.57 Mini Topları Süsler, Noel Ağacı Dekorasyon Topları, Asılı Dekorasyon için

₺ 29.97
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

【Süsleme Boyutu】 1.57 " (4 CM) Çeşitli Şekillerde Plastik Noel Topları 24 Top.Herhangi bir normal boyutlu ağaç için mükemmel uyum. 【Kırılmaz Noel Topları】 Kaliteli plastikten yapılmış material.It camdan yapılmış olanlar gibi kırılması kolay değildir ve asmak için daha hafiftir. 【Önceden Gerilmiş】 Dizeler önceden gerilir, böylece bu topları doğrudan ipleri bağlamaktan veya ekstra kancalar aramaktan zaman kazanmak istediğiniz yere asabilirsiniz.Ev asılı topları Cadılar Bayramı dekorasyonunuzu kolaylaştırır. 【Noel Ağacına Asılması Kolay】 Noel topu süsleri çok hafiftir ve Toplar Kapaklar, İp ile donatılmıştır Hangers.It ağaca asmak ve tüm topları aşağı çekmek kolaydır. 【Mükemmel Noel Dekoru】 Bu Noel Topları Seti, Noel ve tatil dekorasyonunuza mükemmel bir katkı sağlar.Noel, düğün, nişan, yıldönümü, parti, ağaç dallarında asılı süslemeler olarak alacalı bir ekran için mükemmel ev dekorasyonu etc.It ticari tatil dekorasyonları için de mükemmel bir seçimdir.

Mülkleri için

Kategorideki ürünler

At Noel Süsleme Paramparça Geçirmez Top
  • Yeni Kız

At Noel Süsleme Paramparça Geçirmez Top

₺ 29.97

Yüksek kaliteli paramparça geçirmez süs.Her evcil hayvan için gerçekçi Yüz.Harika bir hediye veren güzel Ambalaj.Mükemmel Tatil Dekorasyonu.Mükemmel görünümünü korumak için