• Yeni Kız
WWHPVP Parlak Siyah ıçin M4 Tarzı araba Bagaj kapağı Spoiler Kanatları fit, Elantra 4 Kapı Sedan 2017 2018 araba Aksesuarları

WWHPVP Parlak Siyah ıçin M4 Tarzı araba Bagaj kapağı Spoiler Kanatları fit, Elantra 4 Kapı Sedan 2017

₺ 939.30
Sipariş verilebilir

Ödenebilirlik

1.hafif ve dayanıklılık için yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.Gerek yok, yumruk, doğrudan yükleyin. 2. Geliştirilmiş görünüm ve şık bireycilik ekler.Gıda tesisatı. 3.Mükemmel maç, güzel tasarım, çok katmanlı prosedür, güçlü hava direnci, renk değişikliği yok, yaşlanma yok. 4.Kullanımı iyileştirir ve kuyruğu yüksek hızda daha kararlı hale getirir.Arabanızın daha havalı ve farklı görünmesini sağlarlar. 5.As güvenilir bir satıcı, %100 ürün ve hizmet sunmak istiyoruz ve işimizde keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamanızı umuyoruz.Şartname : Durum : %100 % yenimalzeme Tipi : Arka bagaj spoilermalzeme : ABSColor : parlak black Type : M4 tarzı için yüksek kick spoiler Finish : yüksek parlak UV korumalı Temizle coat Setup : Elantra AD 2016-2018 için Fit(Sadece 4 kapı limuzin modelleri için!) Montaj talimatları : 1. Daha sonra montaj yüzeyinin iyice temizlendiğinden emin olun.2. Kurulumdan önce spoyleri test edin.bagajdaki spoylere 3. sırayı verin ve grubun ressamlarıyla doğru konumlandırmasını işaretleyin.4. Bandın kırmızı yerini, spoylerin her iki tarafından yaklaşık 2 inç soyun.bandın tüm kırmızı yerini çıkarmadan arabadaki spoylerin 5. yeri.6. Spoyleri doğru konumda hizaladıktan sonra, spoyler aynı anda basıldığında bandın kırmızı konumunu dikkatlice çıkarın place.It bu adımı iki kişinin tamamlaması önerilir.7. Bandın ressamı ile kurulduktan sonra spoiler üzerindeki baskı, ekstra dikkat gösterilerek corners.It spoylere gövdeye katı katılaşması için zaman verilene kadar aracınızın olmaması önerilir.Paket listesi : 1 x arka bagaj spoiler2 x çift taraflı yapışkan bant.

Mülkleri için

Condition:
100% brand new
Article Type:
Rear trunk spoiler
Material:
ABS
Color:
glossy black
Type:
for M4 style high kick spoiler
Finish:
high gloss UV protected Clear coat
Setup:
Fit for Elantra AD 2016 - 2018
(Only for 4door limousine models!) :
Fitting instructions:
1. Make sure that the mounting surface is Deaned thoroughly afterwards. :
2. Test Fit the spoilers before installation. :
3rd line to the spoilers on the trunk and mark his right positioning with painters of the band. :
4. Peel The red location of the band about 2 inches from either side of the spoiler. :
5th place of spoilers on the car without removing all the red location of the band. :
6. Once you have the spoilers aligned in the right position, carefully remove the red location of the band during the spoiler is at the same time as pressed in place. It is recommended that two people complete this step. :
7. Pressure on the spoilers After it is installed with painter of the band, with extra attention given to the corners. It is recommended that you do not have the car until the spoilers is given time to solidify solid to the trunk. :
Package list:
1 x rear trunk spoiler :
2 x double-sided adhesive tape :

Kategorideki ürünler